تبلیغات
بصیرت
بصیرت
مایه ی ننگ ملت خواص بی بصیرت


خبرگزاری فارس: نماینده مردم خلخال و كوثر در مجلس گفت: مهار فتنه بعد از انتخابات قدرت و صلابت رهبر و مردم ایران را بهتر نمایان كرد.

كالبدشكافی حوادث پس از انتخابات در گفت‌وگو با فارس/
خالقی: مهار فتنه 88 قدرت رهبری و ملت را نمایان كرد

خبرگزاری فارس: نماینده مردم خلخال و كوثر در مجلس گفت: مهار فتنه بعد از انتخابات قدرت و صلابت رهبر و مردم ایران را بهتر نمایان كرد.


بشیر خالقی امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: اگر هدف دشمنان انقلاب اسلامی از برپایی چنین فتنه‌هایی شكستن قدرت رهبری و ملت بود هرگز این آرزو برآورده نشد و نتوانستند بر آمال خود جامه عمل بپوشانند.
وی فتنه بعد از انتخابات را یك نمایش بی‌ثمر از سوی گروه‌های ضد انقلاب خارجی و داخلی عنوان كرد و افزود: در این نمایش و صحنه‌گردانی‌ها تنها چهره افراد متظاهر به اسلام و راه امام بیشتر نمایان شد و ما مشاهده كردیم كه این افراد در دست دشمن همانند عروسك‌های خیمه‌شب‌بازی هیچ اختیاری نداشتند.
نماینده فراكسیون اصولگرایان مجلس به سرمنشأ فتنه‌های بعد از انتخابات اشاره كرد و گفت: اگر گروه‌ها و مطبوعات موسوم به چپ، ماه‌ها قبل از انتخابات سعی داشتند یك بدبینی و عناد را در جامعه گسترش دهند به دلیل آن بود كه زمینه را برای حضور به اصطلاح روشنفكران طوری فراهم كنند كه در تقابل با دولت نهم بتوانند اهداف خود را عملیاتی سازند.
این استاد دانشگاه با اشاره به برخی سیاه‌نمایی‌ها در دوران تبلیغات انتخاباتی اظهار داشت: استراتژی دشمن در منظر كلان و عمومی این بود كه یك تقابل و دو دستگی بین نظام و مردم ایجاد كنند و حق اختیار را از این ملت سلب كنند.
وی یادآور شد؛ بعد از برگزاری موفقیت‌آمیز انتخابات در 22 خرداد عده‌ای فریب‌خورده با طرح شعارهای انحرافی با دشمن همسو شدند تا بتوانند ضربه‌ای كاری و كشنده را به نظام و ملت وارد كنند.
عضو كمیسیون بهداشت و درمان مجلس به روند تدریجی فتنه‌های بعد از انتخابات اشاره كرد و افزود: در این فتنه‌ها همچنان همراهی مردم با رهبر شایسته جامعه را در صحنه‌هایی مختلف دیدیم و این ملت در دوران فتنه به انحاء مختلف این همدلی و ارادت را به نمایش گذاشتند.
نماینده مردم خلخال و كوثر در ادامه گفت‌وگوی خود با خبرنگار فارس در اردبیل فتنه‌های بعد از انتخابات را دارای فراز و نشیب‌های مختلف دانست و افزود: اگر این فتنه‌ها بعد از هشت ماه فراز و فرود پایان یافت و پرده از چهره ظاهرپرستان به كنار زده شد به دلیل آگاهی و بصیرت مردم در چنین حوادثی بود.
وی در ادامه خاطرنشان كرد: به شهادت دوستداران و حتی به اقرار دشمنان، این فتنه‌ها در یك بستر هیجانی اتفاق افتاد ولی با قدرت مردم ایران در مسیری كنترل یافته هدایت شد تا آسیب‌‌ها و پیامدهای ناگوار آن به كمترین حد خود برسد.
عضو مجلس هشتم به خبرنگار فارس گفت: حماسه‌آفرین 22 خرداد در برابر فتنه‌گران دو حماسه ماندگار دیگر در 9 دی و 22 بهمن خلق كردند و از سرمایه نظام كه همان انقلاب و رهبریت بوده است و همچنین ارزش‌های اصیل شهدا دفاع كردند.
عضو فراكسیون اكثریت مجلس هشتم بزرگترین شكست‌خوردگان این حوادث را آمریكا و انگلیس خبیث و سردمداران برخی گروه‌های تندرو در داخل عنوان كرد.
طبقه بندی: امام خامنه ای، سیاست داخلی، دشمن شناسی،
برچسب ها: خالقی: مهار فتنه 88 قدرت رهبری و ملت را نمایان کرد.، بصیرت، فتنه سبز،
ارسال در تاریخ دوشنبه 24 خرداد 1389 توسط محمد امین حقگو
قالب وبلاگ