تبلیغات
بصیرت
بصیرت
مایه ی ننگ ملت خواص بی بصیرت

خبرگزاری فارس: یكی از مراجع عظام تقلید قم گفت: اگر رهبری‌های آیت‌الله خامنه‌ای نبود وضعیت انقلاب امروزه به‌گونه‌ای دیگر می‌شد و موفقیت كشور مرهون این رهبری‌هاست.

آیت‌الله نوری‌همدانی:
موفقیت كشور مرهون رهبری‌های آیت‌الله خامنه‌ای است

خبرگزاری فارس: یكی از مراجع عظام تقلید قم گفت: اگر رهبری‌های آیت‌الله خامنه‌ای نبود وضعیت انقلاب امروزه به‌گونه‌ای دیگر می‌شد و موفقیت كشور مرهون این رهبری‌هاست.


گزارش تصویری مرتبط

-------------------------------

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله حسین نوری‌همدانی ظهر امروز (دوشنبه) در دیدار با رئیس سازمان ملی جوانان كشور با اشاره به فرارسیدن ماه رجب گفت: این ماه از فضیلت‌های بسیاری برخوردار است و به همین منظور باید از نعمت‌های این ماه نهایت استفاده را ببریم.
وی ضمن عرض تبریك به مناسب میلاد با سعادت امام باقر(ع) گفت: باید فضائل امام باقر(ع) را مورد توجه قرار داده و به آن توجه كنیم باید فضائل امام باقر(ع) را مورد توجه قرار دهیم و راه سعادت و كمال انسان‌ها در گروی توجه به معنویات و ائمه اطهار است.
این مرجع تقلید بیان داشت: امام باقر(ع) درك درست دین را سفارش كرده‌اند كه باید ما نیز به آن توجه داشته و دین را به صورت درست به مردم ارائه دهیم.
نوری‌همدانی با اشاره به تلاش دشمنان برای ضربه زدن به دین مبین اسلام بیان داشت: دشمنان با تمام توان تلاش می‌كنند تا اسلام را منزوی نشان داده و برای این منظور می‌خواهند اسلام همیشه در حاشیه باشد.

*جدایی دین از سیاست حربه جدید دشمنان
وی تصریح كرد: همچنین دشمنان موضوع تحریف در دین اسلام را مدنظر قرار داده‌اند و در این راستا نیز می‌كوشند تا بیان كنند دین از سیاست جداست.
این مرجع تقلید افزود: برخی‌ها فكر می‌كنند زمانی كه آتاتورك آمد و پیروی از غرب كرد آن زمان دین از سیاست جدا شد اما واقعیت امر این است كه در زمان بنی‌امیه وقتی ائمه را كنار زدند آن زمان دین از سیاست جدا شد.
نوری‌همدانی بیان داشت: دشمنان می‌كوشند تا اسلام را در نظر بانوان یك دین علیه آنها معرفی كنند تا بانوان نظر منفی به اسلام داشته باشند.
وی افزود: همچنین آنها می‌گویند دین اسلام برای اغنیا بوده و یا برای فقراست تا شكاف ایجاد كرده و به اهداف خود برسند.

*حقایق دین به مردم گفته شود
این مرجع تقلید تاكید كرد: باید حقایق دین را برای مردم تشریح كنیم و این موضوع اساسی است كه جوانان نیاز به آن دارند.
وی تاكید كرد: بیان حقایق دین یك فصل مهم است تا به دنیا بفهمانیم كه اسلام وجود دارد و باید ابعاد آن را معرفی كنیم.

*ارتباط طلاب با جوانان بیشتر شود
نوری‌همدانی در ادامه به موضوع جوانان اشاره كرد و اظهار داشت: جوانان ما اكثرا خود توجه به انقلاب و موضوعات نظام اسلامی دارند و بارها و بارها نیز این را به اثبات رسانده‌اند.
این مرجع تقلید افزود: در بازدید از مركز هسته‌ای ایران شاهد حضور جوانان پویا و فعال بودم كه به دنبال رشد و جایگاه كشور و نظام اسلامی هستند.
وی تصریح كرد: همچنین جوانان در بعد دینی نیز نشان دادند، موفق بوده و نمونه آن اعتكاف است كه جوانان در مساجد و دانشگاه‌ها حضور دارند.
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به هشت سال جنگ تحمیلی اظهار داشت: در موضوع جنگ نیز جوانان ما در دفاع از نظام حاضر شده و شاهد ایثارگری‌های آنها بودیم.
نوری‌همدانی خواستار تشكیل جلساتی با حضور جوانان شد و بیان داشت: ما حاضریم با جوانان جلساتی تشكیل دهیم و پرسش و پاسخ صورت گیرد تا سئولات ذهن جوانان نیز پاسخ داده شود.
وی اضافه كرد: باید تعامل میان طلاب و جوانان و همچنین حوزه‌های علمیه و جوانان بیشتر شود تا شاهد ناكامی نقشه‌های دشمن باشیم.
این مرجع تقلید با اشاره به نقشه‌های دشمنان گفت: دشمنان ما با همه توان در راستای ضربه‌زدن به نظام اسلامی ایران تلاش می‌كنند و از این رو باید آگاه و هوشیار باشیم.
وی تاكید كرد: اگر رهبری‌های آیت‌الله خامنه‌ای نبود وضعیت انقلاب امروزه به گونه‌ای دیگر می‌شد و موفقیت كشور مرهون این رهبری‌هاست.
طبقه بندی: سیاست داخلی، امام خامنه ای،
برچسب ها: آیت‌الله نوری‌همدانی:موفقیت کشور مرهون رهبری های آیت الله خامنه ای است.، بصیرت، مراجع تقلید قم،
ارسال در تاریخ سه شنبه 25 خرداد 1389 توسط محمد امین حقگو
قالب وبلاگ