تبلیغات
بصیرت
بصیرت
مایه ی ننگ ملت خواص بی بصیرت
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مهم ترین امری که امروز با آن مواجه هستیم و باید تا پای جان و تا آخرین قطره ی خون پای آن بایستیم، <ولایت فقیه> است.
آیت‌الله مصباح‌یزدی:
تا آخرین قطره خون پای ولایت فقیه می‌ایستیم

خبرگزاری فارس: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مهم‌ترین امری كه امروز با آن مواجه هستیم و باید تا پای جان و تا آخرین قطره خون پای آن بایستیم، «ولایت فقیه» است.


به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از مركز خبر حوزه، آیت‌الله محمدتقی مصباح‌یزدی در دیدار مدیران استان بوشهر اظهار داشت‌: همه توطئه‌هایی كه در این چند سال اخیر صورت گرفته برای تضعیف ولایت فقیه بوده است، زیرا وجود رهبری، تنها مانع نفوذ استعمار در كشور است و دشمن كسانی را توانسته فریب دهد كه تعمق فكری نداشته و در خط ولایت نبودند.
وی افزود: باید خدا را شكر كنیم، كسی را به ما مرحمت كرده كه در طول زندگانی‌اش و در مدت 30 سال حكومت اسلامی یك ذره نقطه ضعف نشان نداده است، والا دشمن از كاه كوهی می‌ساخت و این به بركت مقام ولایت است كه مورد عنایت و توجه بقیة‌الله (عج) است.
مصباح‌یزدی تاكید كرد‌: همه هم و غم و تلاش دشمن برای این است كه مقام ولی‌فقیه حذف و یا حداقل تضعیف و محدود شود و مقام ولایت را در حد مقامی مثل ریاست ‌جمهوری پایین بیاورند و چیزهایی كه برای رئیس جمهور می‌گویند، بتوانند برای رهبری هم بگویند تا قداست مقام ولایت را از بین برده و علاقه قلبی و دینی مردم را نسبت به رهبری بكاهند.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود‌: ویژگی‌های شخصیتی مقام معظم رهبری در بین همه شخصیت‌های دنیا خاص است و هم‌اكنون در میان تمام شخصیت‌های شناخته شده عالم مثل او پیدا نمی‌شود و اینها به بركت این است كه ایشان رهبری دینی است.
وی تاكید كرد‌: دشمن می‌خواهد ولایت را از ما بگیرد، بنابراین بالاترین و بزرگ‌ترین وظیفه ما حفاظت از مقام ولایت است به هر صورتی كه ممكن باشد و لازم است در خانه و محیط كارمان و حتی در ارتباط با همسایه‌ها به این امر اهتمام بورزیم و در فعالیت‌های سیاسی و راهپیمایی‌ها حضور داشته باشیم.
مصباح‌یزدی افزود: اگر در حفظ مقام ولایت خدای ناكرده كوتاه بیاییم، كفران نعمت كرده‌ایم و قطعا باید منتظر آثار سوء‌ این كفران باشیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: نیاز ما به افزایش بصیرت، نیازی حیاتی است كه مقام معظم رهبری از حدود 20 سال پیش به این امر تاكید داشتند و حوادث اخیر نشان داد كه ایشان چشمی بینا و فكری دوراندیش دارند و اهمیت این مسئله روشن شد و ما باید بیش از پیش خودمان را برای استفاده از رهنمودها و دستورات ایشان آماده كنیم.
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) با تاكید بر درس گرفتن از وقایع 30 ساله انقلاب گفت‌: اوایل انقلاب فضای كشور معنوی و نورانی بود و روحیه ایثار و خودگذشتگی و رسیدگی به ضعفا در جامعه حاكم بود، ولی خیلی طول نكشید كه به تدریج فرهنگ مادی غرب در میان برخی مدیران كشور نفوذ پیدا كرد.
مصباح‌یزدی تصریح كرد: بعضی از مسئولان در تقابل تفكر اسلامی با تفكر غربی، تفكر‌غرب را در اولویت قرار دادند و آن را در جامعه رواج دادند، به حدی كه وجود ولایت فقیه را با فكر امروز دنیا مغایر دانستند.
وی خاطرنشان كرد‌: دشمن بداند ما برای حفظ خطوط اصلی انقلاب حاضریم جان بدهیم و مردم ایران اهانت به مقدسات و ولایت و تلاش برای تضعیف دینی و از حاكمیت انداختن قرآن را برنمی‌تابد چرا كه مردم گوشت، پوست و استخوانشان با محبت اهل‌بیت (ع) عجین شده است.




طبقه بندی: سیاست داخلی،
برچسب ها: مصباح یزدی، آیت الله مصباح یزدی، ولایت فقیه، ولایت، آقای خامنه ای، رهبری، سخنان آیت الله مصباح یزدی، بصیرت، تا پای خون پای ولایت فقیه ایستاده ایم،
ارسال در تاریخ دوشنبه 28 دی 1388 توسط محمد امین حقگو
قالب وبلاگ