تبلیغات
بصیرت
بصیرت
مایه ی ننگ ملت خواص بی بصیرت
عضو شورای نگهبان رفتار های قانون شکن موسوی را زمینه ساز اهانت به ساحت مقدس امام خمینی (ره)دانست.
آیت‌الله كعبی در گفتگو با فارس:
رفتار‌های قانون‌شكنانه موسوی زمینه‌ساز اهانت به امام شد

خبرگزاری فارس: عضو شورای نگهبان رفتار‌های قانون‌شكن موسوی را زمینه‌ساز اهانت به ساحت مقدس امام خمینی(ره) دانست.


آیت‌الله عباس كعبی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در قم با ابراز تاسف از اقدام توهین‌آمیز طرفداران فرقه موسوی به امام خمینی(ره) و پاره كردن عكس ایشان در سخنانی اظهار داشت: حوزویان در حمایت از آرمان‌های امام و انقلاب تجمع كرده و این حركت ناپسند را محكوم كردند.
وی افزود: بسیاری از مراجع، فضلا، طلاب و ... این هكت حرمت و اهانت به ساحت مقدس امام خمینی(ره) را هرگز تحمل نكرده و با تظاهرات و تجمع انزجار و نفرت خود را نسبت به دشمنان اعلام كردند و پاسخ تمام این افراد را دادند.
عضو مجلس خبرگان رهبری به پیام‌های راهپیمایی حوزویان اشاره و خاطرنشان كرد: راهپیمایی حوزویان به این معنا‌ست كه حوزه علمیه قم همواره زنده است و در دفاع از امام و رهبری یكپارچه عمل می‌كند و در برابر رفتار‌های زشت دشمنان هرگز سكوت نمی‌كند.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به دیگر پیام‌های تظاهرات حوزویان اشاره كرد و ابراز داشت: یكی دیگر از پیام‌ها این است كه اگر فتنه‌های این فتنه‌گران نبود، هیچ وقت این عمل ناپسند صورت نمی‌گرفت و كار به اهانت به ساحت مقدس امام خمینی(ره) نمی‌كشید.
آیت‌الله كعبی ادامه داد: این حركت ضد انقلابی محكوم بوده و زمینه‌ساز این اتفاق ناخوشایند نتیجه قانون‌گریزی برخی از افراد است.
وی یكی دیگر از پیام‌های تظاهرات حوزویان را دفاع از آرمان‌های امام برشمرد و گفت: این تظاهرات نشان می‌دهد كه ملت، دانشگاهیان و حوزویان همچون سیل خروشانی هستند و همچنان در دفاع از آرمان‌های امام در مقابل فتنه گران می‌ایستند و چشم آنها را كور می‌كنند.
عضو شورای نگهبان عنوان داشت: امروزه دانشجویان در این بی حرمتی عزادار هستند و در روز 27 آذر كه روز وحدت حوزه و دانشگاه است، حوزویان و دانشجویان یكپارچه در برابر این جماعت فتنه می‌ایستند و نمی‌گذارند دیگر آنها هیچ جایگاهی داشته باشند.
آیت‌الله كعبی اهانت به امام را نتیجه قانون‌شكنی‌های موسوی دانست و گفت: اهانت موسوی و طرفدارانش و هم‌نوایی آنها با استكبار جهانی سبب شد این اتفاق بیفتد و زمینه‌ساز این رفتار نا پسند قاون‌گریزی‌های موسوی بود.
طبقه بندی: سیاست داخلی،
برچسب ها: ایت الله کعبی، رفتار های موسوی، قانون شکنان، موسوی قانون شکن، پیام ایت الله کعبی درباره ی موسوی،
ارسال در تاریخ شنبه 21 آذر 1388 توسط محمد امین حقگو
قالب وبلاگ