تبلیغات
بصیرت
بصیرت
مایه ی ننگ ملت خواص بی بصیرت
رئیس کمسیون فرهنگی مجلس خطاب به کاندیدای شکست خورده انتخابات گفت:گروهی دارند با دشمنان امام حرکت می کنند.حالا اگر شما بیگانه ها را دشمن می دانید پس چرا راه خودتان را از ان ها جدا نمی کنید؟
حداد عادل در نطق میان دستور:
برخی سیاسیون باید راه خود را از دشمنان انقلاب و امام جدا ‌كنند

خبرگزاری فارس: رییس كمیسیون فرهنگی مجلس خطاب به كاندیداهای شكست خورده انتخابات گفت: گروهی با حمایت رسانه‌های بیگانه به نام شما به انتقام عظیم انقلاب برخاستند حال اگر حقیقتا خود را پیرو امام و ولایت فقیه می‌دانید چرا صریحا راه خود را از دشمنان انقلاب و امام جدا نمی‌كنید؟


به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، غلامعلی حداد عادل نماینده مردم تهران و رئیس كمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی كه امروز یكشنبه به عنوان اولین ناطق میان دستور در صحن علنی مجلس سخن می‌گفت، اظهار داشت: كشتار مسلمانان بی پناه یمن دل هر مسلمانی را به درد می‌آورد و سكوت جامعه جهانی و سكوت بسیاری از دولت‌های جهان اسلام از آن درد آور تر است.
این نماینده مجلس همچنین با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری گفت كه اكنون كه بیش از 5 ماه از انتخابات 22 خرداد گذشته مناسب است كه با نگاهی به حوادث این چند ماه اخیر منصفانه و به دور از حب و بغض به ارزیابی بنشینیم.
حداد عادل اضافه كرد: همه می دانیم كه تبلیغات انتخابات در فضایی كاملا آزادانه صورت گرفت و هیچ مانعی برای اظهار نظر نامزدها وجود نداشت و مردم نیز آزادانه از نامزدهای مورد نظرشان حمایت كردند و روز انتخابات با نظم باشكوهی آرای خود را به صندوق ها رای ریختند.
وی افزود: شركت 40 میلیون نفر مردم در انتخابات كه 85 درصد از واجدان شرایط را رقم می‌زد به خودی خود یك پیروزی و افتخار بزرگ بود.
حداد عادل تصریح كرد: این حضور انبوه نشانه موفقیت و نهادینه شدن آزادی و مردم سالاری دینی در ایران بود و علاوه بر آن نشانه اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران نیز بود، مردم چون می دانستند نظام در آرای آنها خیانت نمی‌كند به پای صندوق‌های رای آمدند؛ آنها در 30 سال گذشته در انتخابات متعدد اطمینان پیدا كرده‌ بودند كه جمهوری اسلامی ایران به آرای مردم خیانت نمی‌كند.
رئیس كمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اما فردای روز انتخابات در حالی كه هنوز چند ساعت از شمارش آراء نگذشته بود تهمت تقلب در انتخابات زده شد؛ بی آنكه دلیلی بر اثبات این مدعا عرضه شود؛ مدعیان تقلب در انتخابات خواهان ابطال فوری انتخابات شدند. دلایل آنها عمدتا رفتار دولت در هفته‌های قبل از رای گیری و به سخنان مطرح شده در مناظره‌ها مربوط می‌شد.
وی عنوان كرد: آنچه مایه‌ تعجب بود این بود آنها تا وقتی خودشان را پیروز انتخابات می‌دانستند این امور را سبب ابطال انتخابات نمی‌دانستند اما زمانی كه از نتایج انتخابات باخبر شدند مدعی تقلب شدند و مردمی را كه از هیجانات و احساسات روزهای قبل ملتهب بودند بدون مجوز قانونی به خیابان‌ها كشاندند و فرصت و زمینه‌ای ایجاد كردند تا جماعتی وابسته به گروهك‌های زخم خورده از انقلاب و مزدور بیگانه خود را لابه لای انبوه مردمی كه گمان می‌كردند حق آنها ضایع شده پنهان كنند و با تخریب برخی اماكن و موسسات و آتش زدن اتوبوس‌ها و تباه كردن اموال عمومی به خیال خود ایران را ناامن و حكومت ایران را بی ثبات جلوه دهند.
حداد عادل ابراز داشت: این اردو كشی خیابانی ظالمانه كه بر پایه ادعای تقلب در انتخابات شكل گرفته بود یك هفته ادامه پیدا كرد بی آنكه نیروهای انتظامی یا بسیج مانع شوند یا اقدامی انجام دهند، روز دوشنبه 25 خرداد در پایان راهپیمایی معترضان عده‌ای به یك پایگاه بسیج در حوالی میدان آزادی حمله كردند و در نتیجه چند نفر از بسیجیان مردم و تنی چند از حمله كنندگان كشته شدند. به این ترتیب اولین بهانه برای برافروختن آتش خشم و هیجان مردم و ادامه تظاهرات به دست آمد.
وی اضافه كرد: آقایانی كه مردم را به خیابان‌ها آورده بودند با آنكه می دانستند بسیجیان در داخل مقر خود از بیرون مورد حمله قرار گرفته اند هیچ اظهار تاسفی از شهادت آنها نكردند اما مهاجمان كشته شده را شهید نامیدند و از طرفداران خود خواستند لباس سیاه بپوشند و شب‌ها روی بام‌ خانه خود الله اكبر بگویند.
رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره هفتم در بخش دیگری از سخنان خود عنوان كرد: مردم مومن و انقلابی كشور كه از این رفتار آقایان دچار حیرت شده بودند روز جمعه بعد از انتخابات با شركت در نماز جمعه پای سخن مقام معظم رهبری نشستند و با حضور بی‌نظیر و با شكوه خود با جماعت اندكی كه مامور تخریب اموال عمومی بودند و نیز با آمریكا و برخی از دولت‌های اروپایی كه روسای جمهور و وزرای خارجه آنها در آن چند روز از خوشحالی روی پا بند نبودند پیغام دادند كه ملت ایران برای دفاع از انقلاب اسلامی مثل 30 سال گذشته در صحنه حاضر و آماده است اما آنها كه می‌باید این پیام را درك كنند متاسفانه به سماجت و لجاجت خود ادامه دادند و اوضاعی پدید آمد كه هیچ كس بدان راضی نبود.
حداد عادل همچنین گفت: در حوادثی كه پیش آمد 37 نفر كشته شدند كه البته مایه تاسف است و گفتنی است كه از این 37 نفر 20 نفر بسیجی بودند؛ اكنون جا دارد كه پس از 5 ماه از دوستان قبلی و قدیمی خود سئوال كنیم كه حاصل كار خود را در این مدت چگونه ارزیابی می‌كنید؟ در این هنجار شكنی‌ها و بی حرمتی‌ها چه سودی عاید شما و كشور و نظام و انقلاب شد؟ آیا شما كه در انقلاب سابقه خدمت داشته‌اید و رهبری در خطبه نماز جمعه خود از خدمات شما به انقلاب و كشور یاد كرد متاسف نیستید از اینكه در روز قدس كه یادگار بزرگ معمار كبیر انقلاب است، عده‌ای به بهانه حمایت از شما تظاهرات كردند و با ماه رمضان بطری‌ آب به دست و سیگار بر لب شعار نه غزه نه لبنان سر دهند و 13 آبان را به گمان خود فرصتی برای بیرون ریختن عقده‌ها و كینه‌های خود نسبت به اسلام و انقلاب بدانند؟
رئیس كمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اضافه كرد: شما با شعار انتقاد از دولت كه حق شما و هر شهروند دیگر است وارد كارزار انتخاباتی شدید اما اكنون ملت شاهد آن است كه گروهی با حمایت رسانه‌های بیگانه به نام شما به انتقام عظیم انقلاب برخواستند، آیا از اینكه راهی كه شما باز كرده‌اید و چنین مسیر و مقصدی منتهی شده راضی هستید، اگر راضی نیستید و اگر حقیقتا خود را پیرو امام راحل و معتقد به ولایت فقیه می‌دانید چرا صریحا راه خود را از دشمنان انقلاب و امام جدا نمی‌كنید؟
حداد عادل تاكید كرد: انتقاد از دولت اگر به قصد تخریب و تضعیف دولت نباشد هم به سود دولت است و هم به سود كشور، اكنون كه رهبری همگان را به وحدت و دوستی و برادری دعوت می‌كنند جا دارد كه همگان و خصوصا رسانه‌ها شعله‌ آتش دشمنی را خاموش كنند و به جنگ و غوغای لفظی خاتمه دهند و به جای عیب جویی‌های مداوم و ملال آور فضای سالمی برای نقد و بررسی ایجاد كند.
طبقه بندی: سیاست داخلی،
برچسب ها: دشمنان نظام، دشمنان امام، دشمنان رهبری، دشمنان مقام معظم رهبری، دشمنان احمدی نژاد،
ارسال در تاریخ یکشنبه 8 آذر 1388 توسط محمد امین حقگو
قالب وبلاگ